Видавництво Навчальна книга – "Богдан" Купити електронні книги

Доставка замовлень

Поштова відправка по Україні

Протягом трьох тижнів Ви зможете одержати замовлені книги у поштовому відділенні, вказаному при реєстрації. Книги будуть надіслані Вам післяплатою. Оплата замовлення здійснюється там же після отримання посилки.

Увага! Замовлення на суму понад 1000 грн. Ви отримаєте, не оплачуючи поштові витрати.

Згідно правил Укрпошти, маса однієї посилки не може перевищувати 10 кг. Якщо ж Ви замовили багато книг і вага замовлення більша, ми надішлемо його кількома посилками. Наші менеджери обов'язково повідомлять вас про це.

Важливо!
Будь ласка, не забувайте забирати на пошті замовлені Вами книги!
Протягом трьох-п'яти днів посилку можуть надіслати у будь-який куточок України, тому вже через тиждень Ви можете отримати книги на своєму поштовому відділенні, не чекаючи повідомлення.

Якщо повідомлення зникло, а Ви не поцікавилися на пошті про прихід посилки на Вашу адресу, по закінченню місяця посилка повертається назад. Таким чином, Ви не отримаєте своє замовлення, дарма витративши час на його оформлення. А ми будемо змушені заплатити за повернення посилки. І лише Укрпошта матиме вигоду, одержавши оплату за пересилання. Довести, що посилка не дійшла до адресата з вини працівників Укрпошти, неможливо.

Загалом, виникає така ситуація: пошта не доставила повідомлення про прихід посилки, а замовник або забув про факт самого замовлення, або не знайшов часу відвідати поштове відділення й довідатися про прихід посилки.

Доставка за межі України

Поки що ми надсилаємо замовлення в інші країни світу в індивідуальному порядку.
З будь-яких питань з цього приводу звертайтесь до наших менеджерів.

Що робити, якщо посилка не прийшла?
Якщо Ви одержали інформацію від видавництва про те, що Ваше замовлення надіслане, а на поштовому відділенні цієї посилки немає, просимо інформувати нас про це. Звертайтеся з усіма запитаннями безпосередньо до наших менеджерів.

Тел.: 

+38 (067) 350-14-67 

+38 (099) 434-99-47 

Бажаємо Вам приємних покупок!


Повідомити про неточність Закрити
Будь ласка, корректно заповніть вказане поле
Будь ласка, опишіть неточність